RANDEVU İÇİN
05551807836
Kalıcı Makyaj
Kalıcı Makyaj
NELER YAPIYORUZ
Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Sabahın erken saatinde kalkmak, aynanın karşısına geçip dakikalarca makyaj yapmakla uğraşmak… Artık bunların hepsi tarihe karışıyor. Şimdi makyajlar sihirli ellerle kalıcı hale geliyor! Yapılan kalıcı makyajla kaşlar, gözler, dudaklar doğal ürünlerle daha da güzelleşiyor.

KALICI MAKYAJ NEDİR?

Kalıcı Makyaj ya da daha doğru bir ifadeyle Mikropigmentasyon uygulaması steril ve tek kullanımlık mikro iğnelerle doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına yerleştirilmesidir. Bu alerjik olmayan boyalar özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmıştır. Cildim tahriş olur diye düşünmenize gerek olmayacak şekilde %100 doğal ürünler kulanılmaktadır. Kalıcı makyaj göz altına dipliner olarak, göz üstüne eyeliner olarak, kaş bölgesine ve dudak bölgesine uygulanır.

KİMLER KALICI MAKYAJ YAPTIRMALI?

Profesyonel hayatta sürekli iyi görünmek zorunda olmak isteyenler, çok çalışan ve zamanı kısıtlı olan insanlar, dağılmayan makyajın avantajını kullanmak isteyen kişiler, seyrek, açık renkli teni ve kaşı olanlar, yüzlerinde bulunan asimetrik hatlardan rahatsız olup kurtulmak isteyenler, hassas gözleri olan, göz bozukluğu olan veya lens kullanan ya da kemoterapi tedavisinden sonra kaşları dökülmüş kadınlar kalıcı makyaj ile çok memnun olacaklara sonuçlara ulaşabilir.

KALICILIK SÜRESİ NE KADAR?

Kalıcı Makyaj dövme gibi ömür boyu kalıcı değil, belirli süreliğine kalıcıdır. Aslında bu bir avantaj sağlıyor; zaman içinde trendlere göre istenirse makyaj tarzı değiştirilebiliyor. Kalıcılık süresi makyajın yapıldığı bölgeye göre değişkenlik gösteriyor. Kalıcı kaş makyajı 1-1,5 yıl kadar kalırken, göz ve dudaklar için bu süre 3-4 yıla kadar uzayabiliyor. Tabi yine yazın güneş ışınları ve deniz suyu gibi çevresel faktörler de rengin kalıcılığında küçük de olsa rol oynuyor. Kalıcı makyaj uygulaması yaptırılan bölge veya bölgelerin bakımına dikkat etmek, sık sık nemlendirmek gerekiyor. Zaman ilerledikçe rengin solması olağan bir şeydir fakat bu durumda küçük rötüşlarla kalıcı makyajın tazelettirilmesi tekrar canlı bir görünüme kavuşması için yeterlidir.

Kalıcı makyaj yaptırmayı düşünüyorsanız, bu işi profesyonel bir şekilde yapan bir kurum seçmenizi öneririz. Uygulamanın yapılacağı merkezi ve uygulamayı yapacak olan uzmanı mutlaka yerinde görüp bir öngörüşme yapmanızı tavsiye ederiz.

Kalıcı Makyaj uygulamalarını size daha iyi anlatabilmek, cihazlarımızı ve bizi yakından tanıyabilmeniz için sizi Salonumuza Bekleriz

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Hydrafacial
Medikal Cilt Bakımı
Lazer Epilasyon
Genital Epilasyon
İğneli Epilasyon
Kalıcı Makyaj
Kirpik Lifting
Saç Hizmetleri
G-WR8SCFQVJM