RANDEVU İÇİN
05551807836
Kirpik Lifting
Kirpik Lifting
NELER YAPIYORUZ
Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting, kirpiklere vitamin ve keratin takviyesi yapılarak uzatıp dolgunlaştırma ve kalıcı olarak yukarı doğru kıvrık durmasını sağlayan bir işlemidir. Bu işlem aynı zamanda kirpikleri beslediği için bir bakım uygulamasıdır. Kirpiklerin uzamasına ve yeni kirpik oluşumuna da zemin hazırlar. İpek Kirpik yaptırmak veya rimel kullanmak istemeyenler için doğal bir yöntemdir. İşlem yaklaşık olarak 45 dakika ile 1 saat arası sürüyor ve 2,5 – 3 ay kadar kalıcılığını koruyor. Bu süre sizin günlük makyaj alışkanlıklarınıza göre değişmekle birlikte, üçüncü aydan sonra etkisi azalmaya başlıyor.

KİRPİK LIFTING NEDEN YAPTIRILIR?

Kirpikleri düz veya aşağı doğru yönelmiş olan ya da kirpiklerinin kısa olduğunu düşünen ve kirpik kıvırıcılarla bile yukarı kıvırmakta güçlük çeken, kirpiklerine kat kat rimel sürmek zorunda olan ve kirpiklerine hacim kazandırmak isteyen herkesin başvurduğu bir yöntemdir. Kirpik Lifting estetik açıdan güzel bir görünüm kazandırmasının yanında, kirpikleri besleyip bakım yapan ve yeni kirpikler çıkmasını sağlayan son derece güvenli bir uygulamadır. Kirpiklerimizin de tıpkı saçlarımız gibi uzama ve dökülme evreleri vardır. Bu nedenle belli dönemlerde bakımını yaptırmak kirpiklerimizin hem sağlığı hem görünümü için faydalıdır.

KİRPİK LIFTING NASIL YAPILIYOR?

Hem kirpiğinizin tipine bağlı olarak hem de kirpiklerinizin olmasını istediğiniz kıvrıklık seviyesine göre 3 farklı kirpik lifting kalıbı bulunmaktadır. Small, medium ve large ölçülerde olan bu pedlerden biri göz kapağınıza koyularak işleme başlanır. Daha sonra kirpiklerin yukarı doğru kıvrık kalmasına yardımcı olan ürün uygulanır. 15 dakika beklendikten sonra, bu kez kirpiklerin beslenmesini ve dolgunlaşmasını sağlayan keratin ürünü uygulanır. 15 dakika daha beklenildikten sonra pedler çıkarılır. Göz kapakları ve kirpiklerin özel bir solüsyonla temizlenmesinin ardından son aşama olarak bakım ürünü sürülerek Kirpik Lifting uygulaması tamamlanmış olur. Bu işlemler toplamda 45 dakika ile 1 saat arası sürmektedir.

NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

Kirpik Lifting uygulamasından sonra 1 gün boyunca kirpilerinizi su ile temas ettirmemek, ilk gün banyo yapmamak çok önemlidir. 2 ayda bir keratin bakımı yaptırırsanız kirpiklerinizin uzamasına, kalınlaşmasına ve yeni kirpik oluşumuna yardımcı olur.

Kirpik Lifting yaptırmayı düşünüyorsanız, bu işi profesyonel bir şekilde yapan bir kurum seçmenizi öneririz. Uygulamanın yapılacağı merkezi ve uygulamayı yapacak olan uzmanı mutlaka yerinde görüp bir öngörüşme yapmanızı tavsiye ederiz.

Kirpik Lifting uygulamasını size daha iyi anlatabilmek, cihazlarımızı ve bizi yakından tanıyabilmeniz için sizi Salonumuza Bekleriz

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Hydrafacial
Medikal Cilt Bakımı
Lazer Epilasyon
Genital Epilasyon
İğneli Epilasyon
Kalıcı Makyaj
Kirpik Lifting
Saç Hizmetleri
G-WR8SCFQVJM