RANDEVU İÇİN
05551807836
Hydrafacial
Hydrafacial
NELER YAPIYORUZ
Hydrafacial

Hydrafacial nedir?

HydraFacial, tüm cilt tiplerinin gerekli olan nem, bakım ihtiyaçlarını karşılayan bir “antiaging” bakım sistemidir. Herhangi bir iğne enjeksiyonu içermeden sadece vakumlama yöntemi ile işlem gerçekleştirilmektedir. Amerika'da Hollywood yıldızlarının tercihi HydraFacial cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek seansta uygulanması ile parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. 

Hangi cilt problemlerinin tedavisinde ve hangi durumlarda uygulanmaktadır?

Total cilt bakımı

Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi

Siyah nokta tedavisi

Cilt tonu düzensizlikleri

Sebum dengelenmesi (yağlı cilt)

Cildin nemlendirilmesi

İnce çizgiler ve kırışıklıkların tedavisi

Cildin elastikiyetini arttırma

Sivilce tedavisi

Leke tedavisi

Cildin canlandırılması

Avantajları nelerdir?

HydraFacial, ciltteki farklı problemlerin tedavisine tek bir işlem ile aynı anda cevap verebilmektedir. FDA (The Food and Drug Administration) onaylı olan Hydra Facial; acısız kısa sürede uygulanabilen pratik bir yöntemdir. Hollywood yıldızlarının da tercih ettiği bir cilt bakımıdır. Bu bakım ve tedaviyi yaparken ciltte herhangi bir tahriş, iz bırakmamaktadır.

Kişi hiçbir acı, ağrı hissetmemektedir. Sadece bir makyaj fırçasının yüzde dolaşması gibi bir his oluşmaktadır. Bu vakumlama işlemi cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürmektedir ve bu süre içinde cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım sağlanmaktadır. Kadın ve erkeklere her yaşta uygulanabilen Hydra Facial işleminin daha ilk seansında gözle görülür bir gelişme kaydedilmektedir. Toplumda bebek cildi olarak tabir edilen görünümü kazanırlar. Bu yöntem ile cilt derinlemesine temizlenir, beslenir, nemlenir, yenilenir. En hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilen bir bakımdır. Tedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kür önerilmektedir. Sonucun korunabilmesi için de ayda bir kere tekrarlanması tavsiye edilmektedir. Sadece daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile yapılacaksa ayda bir derinlemesine temizlik yeterlidir.

Nasıl uygulanmaktadır?

Tüm dünyada kullanılan bu sistemin içeriğinde dermabrazyon yöntemi ile cilt önce derinlemesine temizlenmektedir. Ölü hücrelerinden arındırılan ciltteki problemlere yönelik olarak uygun serumlar, hyaluronik asit, peptidler ve antioksidan içerikli solüsyonlar kullanılır. Bu şekilde cildin beslenmesi, nemlenmesi, yenilenmesi sağlanır. Bu destek uygulamaları ile cildin daha canlı, aydınlık ve genç görünmesi sağlanır. Hydrafacial, cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi gibi işlemlerinin kombine edildiği etkili bir sistemdir.

Bu işlemde kullanılan “vortax” teknolojisi basınçla püskürtülen vakumlu başlığı ile cilt, ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırılmakta ve mikro düzeyde soyulmaktadır. Cildin problemine göre uygun serumlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri, lekeler tedavi edilmektedir. Aynı zamanda cilde hyaluronik asit, peptidler ve antioksidan içerikli solüsyonlar verilerek cilt korunmakta ve daha canlı, aydınlık ve genç görünmesini sağlanmaktadır. Vakumlama sistemi ile serumlar, renk açıcı ve anti aging solüsyonlar direkt derinin altına verilmektedir. Hyadrafacial Cilt Bakımı uygulamasını size daha iyi anlatabilmek, cihazlarımızı ve bizi yakından tanıyabilmeniz için sizi Salonumuza bekliyoruz sizin için neler yapabileceğimizi konuşmaktan mutluluk duyarız.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Hydrafacial
Medikal Cilt Bakımı
Lazer Epilasyon
Genital Epilasyon
İğneli Epilasyon
Kalıcı Makyaj
Kirpik Lifting
Saç Hizmetleri
G-WR8SCFQVJM